Otomatik Panjur

18 Haziran 2018
Otomatik Panjur

Otomatik Panjur Nedir ? Özellikleri Nelerdir ?

Bu otomasyon sistemlerinin uygulanması, panjurun sarıldığı ince borunun içine tüp motorun basitçe yerleştirilmesinden ibarettir. Panjurun kontrolünü hemen yanında duvara monte edilen butonlarla ya da taşınabilir radyo kumandası aracılığıyla gerçekleştirmek mümkündür.

Bu panjurları kullanmak oldukça kolay, hızlı ve sorunsuzdur. Tüp motor içinde konumlanmış kontrol ünitesinin radyo kanalıyla yönlendiriliyor olması da, bu sistemleri daha avantajlı hale getirmektedir.

Otomatik panjurlar, açma kapama işini enerji sarf etmeden gerçekleştirilebilir, sizin yokluğunuzda evinizin bütünüyle kapalı olmasını sağlar

Ahşap desenli olarak üretilebilmektedir.

Doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri ve farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Otomatik Panjur kepenk sistemleri iş merkezlerinde, mağaza girişlerinde, fabrikalarda, bina girişlerinde kullanılan sarmal sistemdir. Güvenlik önlemlerinin en başında otomatik kepenk sistemleri gelmektedir. Alüminyum kepenkler poliüretan dolgulu ve ekstrüze (içi boş çift cidarlı) paletlerden imal edilmektedir. Kepenk sistemlerinde uzaktan kumandalı motorlarlar ile sisteme hareket verilmektedir. Kepenk sistemlerini askı kilitler sayesinde alttan kaldırılarak açılması mümkün değildir. Tüm kepenk sistemlerimiz ... yıl GARANTİLİ dir.

Aluminyum panjurlar ise ısı yalıtımı sağlayarak kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korumaktadırlar. Binaya bağlı olarak, ısısal izolasyonda %25’ e kadar, faturalarınızda da %10’a kadar enerji tasarrufunda yardımcı olabilmektedir. Panjurlarınız yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olaylarına karşı evinizi etkin bir şekilde korur. Panjurlar sizi güneşe karşı en etkili şekilde korurlar. Panjurlarınız hırsızlık gibi meskene tecavüz olaylarına karşı ek bir caydırıcı faktör oluşturarak güvenliğinizi korumaya yardımcı olur.

DIŞTAN TAKMA PANJUR

Mevcut pencere ve kapılara sonradan monte edilebilen panjur sistemidir. Monoblok Kutulu Panjur sistemi; mimari projelerde panjur için özel bir yuva bırakılmadığı durumlarda, mevcut duvar boşluğunda panjurun pencerinin üzerinde toplanmasına imkan veren sistemlerdir. Panjur kutuları isteğe bağlı oval ve kare olarak iki çeşittir. Sistemlerimizde manuel, motorlu, uzaktan kumandalı ve grup kontrol sistemli kullanım olanakları mevcuttur. PVC doğrama ile renk ve doku açısından bütünlük sağlayan monoblok istemlere, içteki kapaktan kolaylıkla müdahale edilebilir.

Motorlu Panjur Sistemleri ve Seksiyonel sistemler olarak yapılan ve kullanıcılara rahatlık yaşatan bu sistemler farklı malzemeler kullanılarak renk ve tasarım özellikleri ile birlikte üretilerek uygulandığı mekanlara dekoratif ve güzel bir görünüm kazandırır. Fonksiyonel kullanım ile birlikte kolaylık sağlamaktadır.

3327 Görüntüleme
Tuğra Yapı Metal

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Fatih Sanayi Sitesi 2201 Ada 109/1 Sok. No:26 Turgutlu/Manisa

  • Email

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon

    +90 506 537 1152

Fiyat Teklifi Al

Piyasada satışa arz edilen her üründe olduğu gibi Cam Balkon, Alüminyum Doğrama, PVC Kapı Sistemleri, PVC Pencere Sistemleri, Otomatik Panjurlar, Alüminyum Korkuluk ürünlerinde de muhtelif fiyatlar olmaktadır. Alümniyum, cam, pvc vb özellik kalitelerine göre fiyatlar değişmektedir.

Üst